DLA DOMÓW
Wyprodukuj prąd na swoje potrzeby. Postaw na ekologię i samowystarczalność.
Nie musisz przejmować się stale rosnącymi cenami prądu. Dzięki fotowoltaice inwestujesz raz, by oszczędzać już na stałe. Panele słoneczne nie wymagają obsługi, są praktycznie bezawaryjne. Fotowoltaika to także ograniczenie emisji szkodliwych gazów.
- Zapewniamy przygotowanie projektu instalacji dla Twojego domu.
- Załatwiamy wszystkie formalności.
- Dajemy nawet do 30 lat gwarancji.
- Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania.
Kompleksowość
Służymy wsparciem i radą na każdym etapie inwestycji. Przygotowujemy audyt i wycenę, zajmujemy się montażem, a także serwisem.
Wysoka jakość
W montażu stosujemy produkty renomowanych marek, w pełni sprawdzone i bezpieczne. Panele i pozostałe elementy posiadają stosowne certyfikaty i atesty.
Finansowanie
Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych lub samorządowych. Oferujemy także wsparcie przy staraniach o kredyt na instalację paneli słonecznych.
Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Dowiedz się więcej o fotowoltaice.
Nurtuje Cię temat paneli słonecznych? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i dowiedz się więcej na temat fotowoltaiki.
Poniżej prezentujemy też wykonane przez nas realizacje. Odwiedź naszą galerię i zobacz na własne oczy, jak dyskretnie i nowocześnie mogą prezentować się panele słoneczne. Zapoznaj się z zieloną energią!
Instalację fotowoltaiczną można zamontować zarówno na płaskim, jak i na spadzistym dachu. O możliwości montażu decyduje między innymi powierzchnia dachu oraz brak
zacienienia przez inne obiekty znajdujące się w pobliżu. W przypadku dachu spadzistego
znaczenie ma także ekspozycja na kierunek południowy oraz kąt nachylenia. Instalację fotowoltaiczną można również ustawić na gruncie.
Do montażu paneli słonecznych nie potrzebujesz pozwolenia budowlanego i żadnych koncesji, jeśli zainstalujesz zestaw o mocy nieprzekraczającej 50 kWh. Z naszej strony zapewnimy organizację niezbędnych formalności.
Nie ma ryzyka przerw w dostawie energii elektrycznej. Przyłączenie instalacji wiąże się z wymianą licznika prądu na dwukierunkowy, tj. taki, który liczy, ile energii zostało wyprodukowane (skonsumowane przez Ciebie bądź wysłane do sieci), a ile pobrane. Jeśli energii zostanie wyprodukowane tyle, że wystarczy na pokrycie zapotrzebowania, wówczas faktura za prąd będzie uwzględniać wyłącznie opłaty związane z korzystaniem z sieci (opłata dystrybucyjna stała) oraz tzw. parapodatki (opłata OZE, kogeneracyjna oraz przejściowa). Jeśli natomiast instalacja wyprodukowała mniej, niż wynosi zapotrzebowanie, za pobraną energię zapłacisz według wskazań licznika. Ponadto, wymiana licznika odbywa się na
koszt Operatora Systemu Dystrybucji.
System jest w 100% bezobsługowy – prąd produkuje się bez konieczności Twojej ingerencji.
Większość instalowanych przez nas systemów fotowoltaicznych posiada wbudowany moduł
komunikacyjny, najczęściej Wi-Fi. Dzięki temu możesz na bieżąco kontrolować ilość
wyprodukowanej energii elektrycznej, a tym samym – ilość zaoszczędzonego prądu.