Instalacje systemów hybrydowych

Oszczędź na rachunkach za prąd

Home / Instalacje systemów hybrydowych

Mam Energy - Instalacje systemów hybrydowych - Fotowoltaika

Instalacje z magazynem energii

Postaw na samowystarczalność, którą daje fotowoltaika w instalacji hybrydowej.

Magazyn energii do instalacji fotowoltaicznej to sposób na przechowywanie nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej. Fotowoltaika hybrydowa to połączenie systemu on-grid oraz off-grid. Instalacja fotowoltaiczna hybrydowa rozwiązuje problem braku energii w przypadku załamania pogody czy też rozładowania akumulatorów i nagłego odcięcia budynku od zasilania. Wykorzystane falowniki współpracują z siecią oraz magazynami energii.

Hybrydowa instalacja fotowoltaiczna działa na prostej zasadzie. Nadprodukcja energii trafia do magazynów, a gdy te zostaną naładowane – wędruje do sieci. Magazyn energii do instalacji fotowoltaicznej pełni funkcję pomocniczą. Jeżeli się wyczerpie, klient zaczyna korzystać z energii od dostawcy energii. Dzięki temu nawet podczas długotrwałego okresu pochmurnych dni gospodarstwo domowe nie zostanie bez prądu. Połączenie fotowoltaiki z magazynami umożliwia zwiększenie autokonsumpcji energii nawet do 95 proc. Dla porównania w przypadku tradycyjnej instalacji jest to od 10-40 proc. bieżącego wykorzystania. Pozostała część trafia do sieci.

Rozwiązaniem, które pozwala zapewnić sobie samowystarczalność, jest zatem instalacja fotowoltaiczna hybrydowa. Cena takiego systemu zależna jest od kilku czynników, w tym wykorzystanych komponentów. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania pełnej wyceny.

Kompleksowość

Stawiamy na kompleksowość, wspierając naszych klientów na każdy etapie inwestycji. Od wykonania audytu i wyceny, aż po realizację i serwis.

Wysoka jakość

Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, certyfikowane komponenty. Dzięki temu instalacja fotowoltaiczna hybrydowa jest niezawodna.

Wsparcie

Poza montażem instalacji fotowoltaicznej oferujemy również stałe wsparcie serwisowe. Pracujemy na komponentach, na które producent udziela gwarancji.