You are currently viewing Solax Power – czołowy producent paneli słonecznych na świecie

Nasza firma, ogłasza swoją współpracę z firmą Solax Power, jednym z czołowych producentów paneli słonecznych na świecie. W ramach tej współpracy, Mamenergy staje się oficjalnym dystrybutorem Solax Power w regionie.


Dzięki temu, klienci Mamenergy będą mieć dostęp do najlepszych rozwiązań fotowoltaicznych na rynku, w tym paneli słonecznych, systemów magazynowania energii i innych produktów firmy Solax Power. Współpraca ta pozwoli na zapewnienie nie tylko niezawodnego i efektywnego dostarczania energii, ale również na znaczne oszczędności dla klientów w dłuższej perspektywie.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie energii odnawialnej

Jesteśmy znani z dostarczania innowacyjnych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej i współpraca z Solax Power pozwoli im jeszcze bardziej rozszerzyć swoją ofertę i zaoferować klientom jeszcze więcej korzyści. Obie firmy dzielą wspólne wartości, takie jak troska o środowisko i dążenie do zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z firmą Solax Power oraz mamy pewność, że będzie ona przynosić korzyści zarówno naszym klientom, jak i naszej firmie.


Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub za pomocą formularza na stronie.